BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

lashes.png

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS - tai paslauga, kurios metu prie natūralios blakstienos specialiais klijais priklijuojama viena ar kelios dirbtinės blakstienos. Tai puiki išeitis taupančioms laiką moterims ir merginoms, norinčioms nuolat atrodyti tobulai! 

Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje - miegant, sportuojant ar maudantis jos gali iškristi. Galėsite jomis puikuotis ilgą laiką.

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti meistrai atliks nepriekaištingą aukščiausios kokybės blakstienų priauginimą. Kiekvienai klientei individualiai parinksime blakstienų priauginimo techniką, blakstienų ilgį, linkį, storį bei ryškumą. Mūsų studijoje priauginamos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo itin natūraliai.

Priaugintos blakstienos gali išsilaikyti iki 4-6 savaičių, priklausomai nuo jūsų natūralių blakstienų augimo ciklo, blakstienų priežiūros, miegojimo pozicijos bei kitų išorinių dirgiklių. Natūralių blakstienų augimo ciklas trunka 30-90 dienų. Norint išlaikyti blakstienų kiekį ir grožį rekomenduojame korekcijas atlikti kas 2-3 savaites.

 

 

lash-affair-by-j-paris1_Fotor.jpg

KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

Klasikinio priauginimo metu ant kiekvienos natūralios blakstienos yra pritvirtinama po vieną dirbtinę. Šis blakstienų priauginimo būdas patiks natūralesnį įvaizdį mėgstančioms moterims ir merginoms. Kokybiškai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas nekenkia natūralioms blakstienoms.

 

VOLUME BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

Volume blakstienų priauginimas atliekamas prie kiekvienos natūralios blakstienos priklijuojant po suformuotą blakstienų kuokštelį. Priklausomai nuo plaukelių kiekio kuokštelyje, toks blakstienų priauginimo būdas kartais yra vadinamas ir įkainojamas skirtingai (2D, 4D, 6D, ir t.t.). Mūsų meistrai blakstienų kuoštelius formuoja ir pritaiko kiekvienai klientei individualiai, atsižvelgiant į norimą pasiekti gražiausią rezultatą, natūralių blakstienų būklę ir pačios klientės pageidavimus.

 

 

BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA PO PRIAUGINIMO

 • priaugintas blakstienas stenkitės kuo mažiau liesti rankomis. Kuo mažiau išorinio fizinio kontakto, tuo blakstienos išsilaikys ilgiau

 • nenaudokite aliejų, riebalų ar glicerino turinčios kosmetikos ant ir šalia blakstienų zonos

 • pirmąją dieną po priauginimo nešlapinkite blakstienų

 • kasdien plaukite blakstienas. Tinka prausikliai be aukščiau išvardintų ingredientų

 • šukuokite blakstienas specialiu šepetėliu, kurį gausite po procedūros

 • dažymas tušu ir pastarojo nuvalymas - fizinis dirgiklis, todėl jo geriau vengti

 • jokiu būdu nepešiokite blakstienų - taip galite pažeisti natūralius plaukelius ir jie gali nebeataugti. Blakstienas nuiminėkite tik pas profesionalų meistrą

IN LEI BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS

IMG_9080.jpg


Jei Jus esate natūralaus grožio mėgėja;
jei vertinate kokybę ir profesionalumą;
jei norite palengvinti savo rytinį grožio ritualą;
jei norite pagerinti savo blakstienų būklę, paskatinti augimą,atstatyt ir suteikti savo žvilgsniui papildomo žavesio, itališka InLei ilgalaikio blakstienų rietimo ir atstatymo procedūra - idealus pasirinkimas!

InLei sistema:

 • maitina ir atstato blakstienų struktūrą

 • padidina plauko apimtį iki 24%, atlikus vos 3 procedūras

 • tobulai užriečia bet kokio tipo blakstienas

 • skatina blakstienų augimą, sustiprina plauko folikulą

 • 2017m. oficialiai pripažinta profesionalia, 100% saugia ir patikima produkcija
 

Kainos

 

Klasikinis blakstienų priauginimas           40€/60-90min.

Korekcija                                                     22€/60min.

Volume blakstienų priauginimas               45€/90-120min.

Volume korekcija                                        25€/60min.   

InLei Lash Lift and Filler  blakstienų laminavimas                          35€/60min.

Cheminis blakstienų dažymas                   8€/20min.